arrowUp

Jak učit efektivně, zábavně a smysluplně hudební předměty

 

Johanka a klic

Komu je kurz určen?

Učitelkám/učitelům ZUŠ předmětu Hudební přípravka, dále pedagogům ZŠ prvního stupně převážně 1. a 2. třídy a pedagogům MŠ. A komukoli, kdo chce využít mé nápady pro vedení dětí k hudbě.

 Kde kurz probíhá?

Termíny i místa naleznete zde nad přihláškou. Jinak tam, kde se domluvíme - tedy já přijedu do Vašeho města, do Vaší školy, když společně zařídíme dostatek kurzistů. 

 Kolik kurzistů může kurz absolvovat?

Minimálně 11, maximálně 20 kurzistů. Počet je nastaven tak, aby si všichni kurzisti mohli vyzkoušet mé metody.

 Proč tento kurz stojí za to?

Nejen že jsem všechny písně napsala přímo pro děti daného věku k výuce, ale hlavně jsem písně i své nápady nesčetněkrát vyzkoušela! A věřte, že děti byly, jsou a ty vaše zcela jistě budou nadšené!

 Jaký čas kurz zabere?

Kurz trvá 8 vyučovacích hodin. Začneme v 9h a skončíme přibližně v 16:30. Tedy zabere nám to v jednom dni dopoledne i odpoledne s přestávkami na odpočinek či jídlo. 

 Jakou formou kurz probíhá?

Pouze prezenční, tedy nikoli on-line. Potřebuju se s vámi setkat, být v interakci, vnímat Vás. Chci Vám vše ukázat a podpořím Vás, abyste si to všechno se mnou taky zkusili. Všichni budeme hledat odvahu k tomu se projevit a určitě budeme úspěšní. Je to především velká legrace, neb pro děti jsou mé nápady vždy jednoduše zábavou!

 Co si z kurzu odnesu?

Ucelené nápady, které dokážete předávat dál dětem. Stručnou metodiku v PDF - ZDARMA. Noty písniček v elektronické podobě - ZDARMA. Písničky ve formátu MP3 - ZDARMA. Certifikát o absolvování akreditovaného kurzu. Zaručeně veselé zážitky a třeba i nová přátelství či prospěšné kontakty.

 Co dalšího si můžu na kurzu pořídit navíc?

Velice detailní metodickou příručku pro tento kurz, takže Vám odpadne práce při účasti na kurzu se zapisováním každého detailu. Můžete také nahlédnout do Všeználkova notovníčku, sešitu, který budou mít děti či škola možnost zakoupit, aby všechny nápady měly možnost ještě lépe využívat. Přivezu i noty z vydavatelství Hudební Všeználek plné instruktivních skladbiček pro výuku dětí na ZUŠ.

 Kolik kurz stojí?

2 390 Kč za jednoho účastníka. Nápady využijete jistě po celou dobu Vaší učitelské praxe. Věřím, že nebudete litovat.

 Může mi kurz proplatit škola?

Jasně! Je to akreditovaný program MŠMT. Pokud se domluvíte s vedením školy, určitě je tady nemalá šance, že Vám tento kurz proplatí.

 Co můžu udělat pro to, abych se kurzu zúčastnil?

Stačí vyplnit přihlášku akreditace. Po odeslání přihlášky, prosím, počkejte na mou odpověď. Pokud pro Vámi zadané město ještě nejsou uvedené termíny, znamená to, že na tom usilovně pracuji a hledám prostor. Rozhodně budeme spolu v komunikaci, abych Vás pak přednostně informovala o nových termínech.

 Jsem ředitelka/ředitel školy - můžu nabídnout prostor či jakoukoli spolupráci?

Budu nadšená, ano! Prosím, napište mi info@hudebnivseznalek.cz, či zavolejte +420 777 107 335 a domluvíme se. Každá podaná ruka je dar. Děkuji!

 Co ještě dodat?

Že se moc a moc těším na setkání s každým z Vás. Neskutečně ráda motivuji děti, ale o to víc si budu vážit možnosti přispět k motivaci Vás, mých kolegů. Věřte, že i já jsem dlouho hledala, jak na to při výuce. Leštila jsem každý nápad až do křišťálu. A pak? Pak jsem si ho nesmírně užívala s dětmi. Učit děti hudbu je legrace, nikoli práce. A když se spojí kreativita Vaše s tou mou, nápady mohou mnohonásovně povýšit! 

Co o kurzu napsali kurzisté?

Kurz byl zábavný, bylo příjemné, že jsme si vše vyzkoušeli, že jsme si nemuseli dělat zápisky a že dostaneme písničky k dispozici. * Moc děkuji, že jste za námi přijela a doufám, že uspořádáte další kurz a že bude Všeználkův Notovníček k dispozici ke koupi. * Moc se mi líbilo, že byl kurz převážně praktický - že jsme si vše vyzkoušeli. Byl zábavný a opravdu inspirativní! * Často mě během kurzu napadalo různé využití a nové nápady, což je bezvadné! * Děkuji za milý přátelský přístup během kurzu. * Děkuji za inspirativní nápady, hezké a funkční písničky. 

 Těším se na Vás!