arrowUp

Kurz Zpívání v kruhu

Zpívání

Toužíš zpívat a nevíš, jak začít?

Pak je zde pro Tebe Zpívání v kruhu. Tady se můžeš otevřít a objevovat krásy Tvého hlasu. Uzavřená skupina bude bezpečným místem. Nebudeš muset zpívat sólově, přesto si vychutnáš svůj jedinečný projev.

Víš, že pěvecký projev je jeden z největších výzev?

Dokonce i pro lecjaké herce je zpěv to nejintimnější, co musí překonat, co musí ze sebe vydat a cítit se přirozeně. Není to zdaleka výzva pro každého. Ale může to být právě výzva pro Tebe!

Bojíš se, ale strašně moc to chceš zkusit?

Pak je Zpívání v kruhu určené přímo Tobě! To, že se překonáš, Tě neuvěřitelně nabije a otevře nové cesty nejen pro Tvůj hlas.

Zpívání v kruhu jako posílení týmu

Pracuješ v týmu nebo zaměstnáváš tým, kde je třeba přinést podmínky pro prospěšnost vztahů, přátelskou atmosféru, empatii a zároveň podpořit kreativitu, nebojácnost, odhodlání a energii do výzev? Pak je tu právě Zpívání v kruhu.

Nejsi žádný hudebník a přesto Tě to láká?

K absolvování tohoto kurzu není zapotřebí žádného hudebního vzdělání. Čím "nepopsanější list" jsi, tím větší objevy o sobě samém si odneseš!

Bojíš se, že zpíváš falešně a že se ztrapníš?

Kruh je bezpečný prostor, kde se všichni navzájem podporují, neb vnímají Tvou snahu překročit svůj stín. Většina lidí se ve své hlavě slyší jinak, než jak zvuk zní v uších ostatním. Dej si šanci překonat své obavy a možná přehodnotíš své domněnky a zjistíš, že všechno je jinak...

 

Reakce absolventů Zpívání v kruhu:

Zpívání s Maruškou je pro mě zcela novým přístupem k mému hlasu. Jsem nadšená z technik, které nás učí, nejen jak vypilovat barvu hlasu, ale Marie přináší i duchovní přesah. V jejích podpůrných komentářích nalézám mnohé vhledy na mé prožívání sama sebe, což mě rozhýbe k novým možnostem přístupu nejen k vlastnímu hlasu. Prostě mě to baví. 

Raduš

Kurz Zpívání v kruhu se mi líbil a splnil mé očekávání. Aktivity jsou promyšlené a efektivní. Lektorka přistupuje k účastníkům citlivě a dokonce i individuálně, jak jen je to ve skupinovém kurzu možné. Atmosféra byla velmi příjemná. Důraz je kladen na uvolnění a zbavení se obav z vlastního hlasového projevu, což může mít přesah i do běžného života. Pokud potřebujete nastartovat nebo posunout na své pěvecké cestě, Zpívání v kruhu je podle mě výbornou volbou.   

Klára

První hodina byla pro mě extrémní vystoupení z komfortní zóny a měla jsem pak pocit večer skoro jakoby euforie a obrovského přívalu energie. Už nejsem tak ve stresu, že budu zpívat před někým a nepůjde mi to. Jak si před a během hodin povídáme a víc se poznáváme, už mam pocit většího bezpečí a také už všichni můj hlas slyšeli a já zase jejich, takže mi přijde, že už není moc, proč se stydět. Jsem ráda, že jsem se na tenhle kurz s Tebou přihlásila.
 Verča
kr