arrowUp

Recenze

Kurz doporučuji všem pedagogům PHV a HN. Moc se mi líbil atmosférou, praktičností a osobním přístupem lektorky. Prostě skvělé! Budu používat nápady a cvičebnici pro PHV. Ráda navštívím další kurz. Moc velké díky za vaši práci, pokoru, otevřenost a vztah k dětem.

Mgr. Lenka Nezbedová, ZUŠ Šumperk

Byla jsem nadmíru spokojená.

Bc. Hana Miko, ředitelka ZUŠ Loštice

Kurz byl skvělý. Nápady velmi inspirativní. Další kurz bych navštívil ráda. Překonal má pesimisticky nízká očekávání. Děkuji!

Petr Lux, ZUŠ Loštice

Určitě bych tento kurz doporučil všem, kteří vyučují předmět nauka o hudbě. Bylo to super, spousta inspirace a svěžích nápadů do výuky. Děkuji!

Dis. Josef Marek, ZUŠ Šumperk

Děkuji za velmi dobré nápady!! Moc jsem si to užila. Určitě bych na kurz v budoucnu opět přšla. Moc děkuji.

Dis. Hana Kozárková, ZUŠ Šumperk, ZUŠ Zábřeh

Kurz byl velmi inspirativní a určitě bych ho doporučila kolegům. Jsem vděčná za nové podněty k výuce hudební nauky. Atmosféra byla velmi příjemná. Bylo fajn se do kurzu aktivně zapojit.

Ing. Marie Itävuori, ZUŠ Zábřeh, ZUŠ Králíky

Kurz se mi líbil, byl pro mě přínosem. Témata pro výuku jsou jednoduše vysvětlena, pochopitelná a názorně předvedená. Učebnice jsou promyšlené, tvořivé a nápadité. A pro děti zábavné.

Mgr. Eva Grúzová, ZUŠ Zábřeh

Hodnotím kurz jako velmi prospěšný pro mou práci s předškolními dětmi. Hodnotím velmi kladně též nápady pro starší děti. Děkuji.

Alena Kuntzmanová, ZUŠ B. Smetany Plzneň

 Krásný a pohodový kurz, milá atmosféra, mnoho inspirace, klidná a vyrovnaná lektorka. Díky

Ivana Janišová, ZUŠ B. Smetany Plzeň

Určitě doporučuji. V kurzu jsem se cítila příjemně. Příjemná a přátelská atmosféra, nové nápady imnoho inspirace mě obohatily i pro mou práci a tvorbu v tanečním oboru. Propojení těla, hlasu - zpěvu v přirozené atmosféře. Hudebnost a cítění rytmu podporuje tanec i vyjádření se pohybem. Nenásilná výuka - využití písniček, které na kurzu s námi byly procvičeny. Děkuji za nové inspirace a přístupy k výuce dětí a k jejich obohacení a poznávání hudby a vůbec - jak projevit sám sebe.

Lenka Jíšková, ZUŠ B. Smetany Plzeň

Určitě bych kurz doporučila všem, kteří se chtějí zlepšovat a dále vzdělávat v oblasti pedagogiky. Hodně mě inspiroval v různých hrách. Paní lektorka je velice milá a svoji práci odvádí velice dobře. Určitě spoustu her a praktik využiji ve svých lekcích. Pokud by bylo více takových kurzů, ráda bych je navštívila.

Jana Škarbanová, ZUŠ B. Smetany Plzeň

Kurz se mi líbil a určitě bych ho doporučila. Rychle to uteklo a nenudila jsem se. Nápady z kurzu určitě využiji. Pracovní sešit pro 1. rončíky se mi líbil a rozhodně ho plánuju využívat při výuce. I další ročníky, až budou...

MgA. Radka Slaninová, ZUŠ Hlučín

Určitě kurz doporučuji. Skvělá atmosféra, spousta tipů pro práci s malými i většími dětmi. Oceňuji i vytvoření atmosféry ke sdílení zkušeností.

Barbora Tomečková, ZUŠ Krnov